Meist

Suhtenurk koondab enda alla erinevaid oma ala spetsialiste, kes pakuvad mitmesuguseid tugiteenuseid. Pakume individuaalset, paari- ja pereteraapiat inimestele, kes soovivad õppida, kasvada ja end paremini tunda. Lisaks teostame psühhodiagnostikat nii täiskasvanutele kui lastele ja viime läbi koolitusi.

Võta meiega ühendust, kui leiad, et saame Sulle abiks olla.

Visioon ja Missioon

Meie visioon on olla usaldusväärseks partneriks oma klientidele ja nende peredele, aitamaks neil luua ja hoida kontakti ning rahuldustpakkuvaid suhteid oluliste lähedastega.

  • Toetame paare, kes oma suhtes on jõudnud murdepunkti või kriisini ning otsivad lahendusi ja viise edasiseks eluterveks toimimiseks.
  • Toetame vanemaid, et nad saaksid pakkuda oma lastele mitmekülgselt arendavat ja turvalist elukeskkonda.
  • Toetame lapsi ja noorukeid, et nad tuleksid toime neile esitatud arenguülesannetega kodus, lasteaias ja koolis.

Meie missiooniks on pakkuda kiirelt kättesaadavat ja mitmekülgset psühholoogilist hindamist, sekkumist ja tuge igas vanuses indiviidile ja tema perele.

Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, kes lähtuvad oma töös kaasaegsetest ja tõenduspõhistest töömeetoditest. Väärtustame perekonda ja aitame indiviidil üles leida ning esile tuua oma tugevusi. Meie töötajad jagavad ühiseid väärtusi ja näevad klienti osana tema peresüsteemist.

Peame oluliseks kliendi vajadusi, anonüümsust ja kvaliteetset teenindust ning sellest tulenevalt kliendi kõrget rahulolu.

Meeskond

Triin-Ketlin Siska on Suhtenurga asutaja, psühholoog, atesteeritud koolipsühholoog ja pereterapeut.

Ta on omandanud magistrikraadi Tallinna Ülikooli psühholoogia erialal ja läbinud perekonnapsühhoterapeudi pädevuskoolituse II astme.

Koolipsühholoogina on Triin-Ketlin keskendunud lastele ja noorukitele, teostades psühhodiagnostikat ja viies läbi nõustamisi nii individuaalselt, grupis kui peredega.

Pereterapeudina viib Triin-Ketlin läbi individuaalset, paari- ja pereteraapiat nii lastele, noorukitele kui täiskasvanutele.

Töökeeled: eesti, vene ja inglise keel.

Triin-Ketlin on Eesti Koolipsühholoogide Ühingu ja Eesti Pereteraapia Ühingu liige.

Võta Triin-Ketliniga ühendust: triin-ketlin@suhtenurk.ee või (+372) 552 8807.

Broneeri aeg vastuvõtule.